Hory (zima)‎ > ‎

Kořenov 2011

Co:
Lyžování a oslava Silvestra v Kořenově

Kde:
Vzhledem k organizačním problémům s ubytováním na chatě SportSki jsme se ubytovali na chatě Říp na konci hlavní silnice z Kořenova do Harrachova. Přímo na chatě je zážitková restaurace Šnyclovna.

Poděkování:
S ubytováním i službami jsme byli velice spokojeni. Skvělá vstřícná obsluha (trio Honza, Jirka, Ondra), rodinné prostředí. Pokud pojedeme do Kořenova i příště, určitě se ubytujeme zde.

Kdy:
Příjezd 28.12.2010
Odjezd 1.1.2011

Kdo:
Lenka + Lukáš
Iva + Martin
Markéta + Lubor

Sjezdovky:
Letos jsme toho vyzkoušeli opravdu mnoho. Nejlépe jsme si ale zalyžovali v Rokytnici (lanovka, rozhled, poměrně volné sjezdovky) a v Příchovicích U Čápa (odpočinkové modré sjezdovky). 

Poznámky:
Protože jsem hodně jezdili auty, padlo minimum svařáků. Zato ve Šnyclovně jsme to roztáčeli parádně. Nejprve (den před silvestrem) proběhla slivovicová příprava, kterou konkrétně Lubor překvapivě nezvládl a dezertoval. Vúdčí osobností byl jednoznačně Lukáš, který měl ještě ráno službu ;-). Druhého (Silvestrovského) večera se chopila Markéta, která nejprve s Lenkou snědla dětem celou čokoládovou fontánku a poté ozdobena péry a chilli papričkami dobyla bar. Papričky a péra jsme vrátili úspěšně, zato klobouk se dostal do formy, kdy připomínal Saturn (viz foto).

Další informace naleznete na stránce předchozí akce - Kořenov 2010
Comments